Nákup a objednávka
Pílový kotúč na drevo Kreator 210 mm 24T KRT020420
Tieto pílové kotúče sú vyrobené z legovanej ocele, ktorá zaručuje kombináciu flexibility a tvrdosti. Mimoriadne veľké kovové zuby zaisťujú dlhú životnosť. Ideálne na rezanie rôznych druhov mäkkého a tvrdého dreva. 24
| Kategória | Pílové kotúče na drevo |
| Výrobca | Kreator / Informace o výrobci |
| Priemer | 210 mm |
| Priemer kotúča | 210 mm |
| Počet zubov | 24 |
| Vnútorný priemer | 30 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.2 mm |
| Rozmery balenia | 27.0 x 1.0 x 32.0 cm |