Nákup a objednávka
Elektrická okružní pila Makita HS6601
Nový dizajn, kompaktný tvar, veľmi nízka hmotnosť a silný motor. Pila je určená na vykonávanie pozdĺžnych a priečnych priamych rezov alebo uhlových pokosových rezov.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické okružné píly |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Priemer | 165 mm |
| Hmotnosť | 3.7 kg |
| Hladina akustického výkonu | 98 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1050 W |
| Priemer kotúča | 165 mm |
| Hĺbka rezu | 54.5 mm |
| Rozmery balenia | 27.0 x 20.0 x 40.0 cm |