Nákup a objednávka
Elektrická kosačka Makita ELM4620
Elektrická kosačka bez pojazdu je ideálna pre stredne veľké záhrady do cca 800 m2. Okrem kosenia trávy navyše zvládamulčovanie, bočné vyhadzovanie a zber lístia.
Disponuje silným indukčným elektromotorom s tichým chodom, takže počas kosenia budete rodinu či susedov rušiť minimálne. Dômyselne riešené kolesá umožňujú ľahké kosenie blízko stien. Medzi ďalšie plusy tohto prístroja patrí svetelná signalizácia zapojenia v sieti a nastaviteľná výška kosenia v ôsmich krokoch. Rozmer (d x š x v): 1700 x 570 x 1165 mm. mm
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické sekačky bez pojazdu so záberom od 39 cm |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Oceľ |
| Pojezd | Nie |
| Záber | 46 cm |
| Hmotnosť | 27.7 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Bočné vyhadzovanie , Nastavenie výšky rukoväte , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 95 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1800 W |
| Veľkosť záhrady až | 800 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 75 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 20 mm |
| Objem koša | 60 l |
| Maximálne otáčky | 2950 ot/min. |
| Rozmery balenia | 58.0 x 45.0 x 87.0 cm |