Elektrická kosačka FIELDMANN FZR 2018-E
Elektrická kosačka FIELDMANN FZR 2018-E je ideálna na pravidelnú údržbu menších trávnikov. Vďaka elektromotoru s výkonom 1000 W poskytuje dostatočný výkon na bežné kosenie a so záberom 32 cm je vhodná na plochy do 400 m².
Výšku kosenia možno nastaviť v 3 úrovniach - 20, 40 a 56 mm- takže si môžete ľahko prispôsobiť dĺžku kosenia trávy podľa svojich potrieb a stavu trávnika.Prepravná rukoväť uľahčuje prenášanie kosačky a skladacia rukoväť uľahčuje skladovanie a zvyšuje hospodárnosť.
Súčasťou dodávky je aj plastový kôš s indikátorom naplnenia, ktorý pomáha udržiavať plynulosť práce a uľahčuje kontrolu, kedy je potrebné kôš vyprázdniť. Elektrická kosačka FIELDMANN FZR 2018-E je vhodnou voľbou pre používateľov, ktorí hľadajú jednoduchú a efektívnu kosačku na pravidelnú údržbu menších záhrad.
Výhody: možnosť nastavenia rýchlosti kosenia, možnosť nastavenia rýchlosti kosenia, možnosť nastavenia rýchlosti kosenia, možnosť nastavenia rýchlosti kosenia:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické sekačky bez pojazdu so záberom do 38 cm |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Plast |
| Pojezd | Ne |
| Záběr | 32 cm |
| Hmotnost | 8 kg |
| Funkce | Ukazatel plnosti koše |
| Pracovní nástroj | nůž |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Napětí | 230 V |
| Příkon | 1000 W |
| Velikost zahrady až | 400 m² |
| Maximální výška zdvihu | 56 mm |
| Minimální výška zdvihu | 20 mm |
| Objem koše | 30 l |
| Maximální otáčky | 3700 ot/min. |
| Rozmery balenia | 40.0 x 30.0 x 58.0 cm |