Nákup a objednávka
Elektrická kosačka GÜDE 320 / 1300
Elektrická kosačka GÜDE 320 / 1300 je ľahká a kompaktná kosačka, ideálna pre menšie a členité trávniky. Vďaka výkonnému elektromotoru s príkonom 1300 W a zbernému košu na trávu s objemom 30 litrov umožňuje ľahkú a efektívnu prácu. plastové
Výhody:
| Kategória | Elektrické sekačky bez pojazdu so záberom do 38 cm |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Plast |
| Pojezd | Nie |
| Záber | 32 cm |
| Hmotnosť | 8.2 kg |
| Funkcia | Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 92 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1300 W |
| Maximálna výška zdvihu | 65 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Veľkosť zadných kolies | 14 cm |
| Veľkosť predných kolies | 14 cm |
| Objem koša | 30 l |
| Maximálne otáčky | 3300 ot/min. |
| Rozmery balenia | 38.0 x 30.0 x 59.0 cm |