Nákup a objednávka
Diamantový segmentový kotouč Bosch EXPERT Multi Material 230 mm 2608900663
Diamantový segmentový kotouč Bosch EXPERT Multi Material 230 mm 2608900663 je navržen tak, aby poskytoval dlouhou životnost při řezání do betonu. Díky technologii Bosch Diamond Technology je jeho řezná hrana výjimečně odolná, což zaručuje spolehlivý výkon i při náročném používání.
Opracovatelné materiály:
| Kategória | Diamantové kotúče na dlažbu priemer 230 mm |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 230 mm |
| Hmotnosť | 0.6 kg |
| Maximálne otáčky | 6650 ot/min. |
| Priemer kotúča | 230 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.4 mm |
| Tvar segmentu | Segmentový |
| Výkonnostná trieda | Bosch EXPERT |
| Rozmery balenia | 23.0 x 1.0 x 27.0 cm |