Nákup a objednávka
Diamantový rezný kotúč Bosch PRO Multi Material 230 mm 1 ks 2608615065
Diamantový deliaci kotúč PRO Multi Material je navrhnutý na maximálnu všestrannosť a dlhú životnosť pri materiáloch. Tento kotúč je ideálnou voľbou pre profesionálov i domácich majstrov, ktorí potrebujú spoľahlivý nástroj pre efektívne rezanie rôznorodých materiálov v jednom projekte. mm
Opracovateľné materiály:
Obsah balenia:
| Kategória | Diamantové kotúče na dlažbu priemer 230 mm |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 230 mm |
| Maximálne otáčky | 6650 ot/min. |
| Priemer kotúča | 230 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Výkonnostná trieda | Bosch PRO |
| Rozmery balenia | 19.0 x 1.0 x 22.0 cm |