Nákup a objednávka
Diamantový segmentový kotúč Bosch Best for Concrete 230 mm 2608602655
Diamantový deliaci kotúč Best for Concrete umožňuje rýchle rezanie betónu.
Opracovateľné materiály:
Betón| Kategória | Diamantové kotúče na dlažbu priemer 230 mm |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 230 mm |
| Priemer kotúča | 230 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.4 mm |
| Tvar segmentu | Segmentový |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Výkonnostná trieda | Bosch PRO |
| Rozmery balenia | 17.0 x 0.0 x 19.0 cm |