Nákup a objednávka
Diamantový deliaci kotúč Bosch Standard for Concrete 400 mm 1 ks 2608602545
Diamantový rezný kotúč Standard for Concrete je navrhnutý na efektívne a spoľahlivé rezanie betónových materiálov. Tento typ kotúča je ideálny pre stavebné práce, kde je potrebné presne a rýchlo rezať betón s minimálnym úsilím a maximálnou účinnosťou. Rozmery kotúča: 400 x 20/25, 40 x 3,2 x 10 mm mm
Opracovateľné materiály:
Obsah balenia:
| Kategória | Diamantové kotúče na dlažbu |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 400 mm |
| Maximálne otáčky | 4000 ot/min. |
| Priemer kotúča | 400 mm |
| Vnútorný priemer | 20/25 mm |
| Hrúbka kotúča | 3.2 mm |
| Rozmery balenia | 31.0 x 1.0 x 34.0 cm |