Nákup a objednávka
Diamantový deliaci kotúč Bosch Standard for Concrete 350 mm 1 ks 2608602544
Diamantový rezný kotúč Standard for Concrete je navrhnutý pre efektívne a spoľahlivé rezanie betónových materiálov. Tento typ kotúča je ideálny pre stavebné práce, kde je potrebné presne a rýchlo rezať betón s minimálnym úsilím a maximálnou účinnosťou. Rozmery kotúča: 350 x 20/25,40 x 2,8 x 10 mm 20,00/25,40 mm
Opracovateľné materiály:
Obsah balenia:
| Kategória | Diamantové kotúče na dlažbu priemer 350 mm |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 350 mm |
| Maximálne otáčky | 5500 ot/min. |
| Priemer kotúča | 350 mm |
| Vnútorný priemer | 20/25 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.8 mm |
| Rozmery balenia | 31.0 x 0.0 x 34.0 cm |