Nákup a objednávka
Diamantový deliaci kotúč Bosch 180 mm 2608602204
Diamantový deliaci kotúč Standard for Ceramic umožňuje spoľahlivé rezanie dlaždíc.
Opracovateľné materiály: Kamenina jemná, mramor, na obklady, keramika.
| Kategória | Diamantové kotúče na dlažbu priemer 180 mm |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 180 mm |
| Priemer kotúča | 180 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 1.6 mm |
| Tvar segmentu | Celoobvodový |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 15.0 x 0.0 x 15.0 cm |