Nákup a objednávka
Aku krovinorez CRAMER 48T10K2 + KIT
Aku krovinorez CRAMER 48T10K2 je výkonný vyžínač navrhnutý pre stredné až veľké záhrady. Vďaka robustnej konštrukcii a silnému výkonu zvládne rýchlo, efektívne a bezpečne aj náročnejšie práce pri údržbe pozemku.
Pohon zabezpečuje digitálny 48 V bezkomutátorový motor s výkonom 1,0 kW, ktorý prináša vysoký výkon aj krútiaci moment a zároveň je efektívny a bezúdržbový. Technológia 48 V výkonom konkuruje tradičným benzínovým strojom, pritom má nižšie prevádzkové náklady a prináša viac pohodlia pri používaní.
Pri práci oceníte nízke vibrácie (menšie riziko únavy), nízku hlučnosť a nulové emisie bez škodlivých výparov. Model je vybavený dvojtlačidlovým spúšťaním a nastaviteľnou D rukoväťou, ktorú si prispôsobíte podľa potreby, a to v ľahkom a kompaktnom vyhotovení.
Súčasťou balenia je aj žací nôž. Výdrž na jedno nabitie dosahuje až 28 minút (merané s batériou 48 V 4 Ah). Výkonná Bluetooth batéria Cramer 48 V je navyše vymeniteľná naprieč celým 48 V radom CRAMER.
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor, nabíjačka a žací nôž sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU krovinorezy s bateriou a nabíjačkou |
| Výrobca | CRAMER / Informace o výrobci |
| AKU program | CRAMER 48 V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 4 kg |
| Pracovný nástroj | Struna , Nôž |
| Napätie | 48 V |
| Priemer struny | 2 mm |
| Odvíjanie struny | Poloautomatické |
| Žací nôž | ano |
| Kapacita akumulátora | 2 Ah |
| Funkcie | Otočná rukoväť |
| Otáčky strunovej hlavy | 6300 ot /min |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 40 cm |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Rozmery balenia | 93.0 x 25.0 x 16.0 cm |