Nákup a objednávka
Aku krovinorez CRAMER 82T15
Cramer 82T15 je 82V vysoko výkonný akumulátorový krovinorez, ktorý bol navrhnutý špeciálne pre profesionálov. Ponúka výnimočnú odolnosť vďaka robustnej konštrukcii a použitiu horčíkových komponentov, vysoký výkon a krútiaci moment nášho digitálneho 82V bezkomutátorového motora s výkonom až 1,5 kW. So značkou Cramer je možné rýchlo, efektívne a bezpečne vykonávať aj tie najnáročnejšie práce.
Naša 82V technológia súperí s ekvivalentným benzínovým vyžínačom s objemom 30 ccm, ale má výrazne nižšie prevádzkové a prevádzkové náklady, čo z neho robí životaschopnú voľbu. Okrem nákladov a výkonu ponúka rad Cramer 82V dodatočnú bezpečnosť na pracovisku s nízkymi vibráciami, nízkou hlučnosťou a nulovými emisiami alebo škodlivými výparmi pre obsluhu pri vyžínaní. Okrem toho je 82T15 vybavený tiež dvojčinným bezpečnostným štartom.
Ako súčasť profesionálnej platformy Cramer 82V je batéria vymeniteľná v ktoromkoľvek z 82V rozsahu od krovinorezov, nožníc na živý plot, fúkačov, motorových vrtákov a motorových vrtákov, s pôdnych vrtákov, sne a najmä záhradných traktorov.
Aku krovinorez CRAMER 82T15 je súčasťou Aku programu CRAMER 82V.
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU krovinorezy |
| Výrobca | CRAMER / Informace o výrobci |
| AKU program | CRAMER 82 V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 4.3 kg |
| Pracovný nástroj | Struna , Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Napätie | 82 V |
| Priemer struny | 2 mm |
| Odvíjanie struny | Automatické |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 40 cm |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Maximálne otáčky | 5700 ot/min. |
| Rozmery balenia | 187.0 x 24.0 x 16.0 cm |