Nákup a objednávka
Brúsny kotúč na oceľ Makita 230 mm A-80955
Brusný kotúč na všeobecné opracovanie ocele. Je vyrobený studeným lisovaním a pojený živicou, je stredne tvrdý. Ideálne na rôzne úpravy ocele, ako je brúsenie hrán a plôch. Jeho výnimočnou vlastnosťou je vysoký úberový výkon spojený s dlhou životnosťou.
| Kategória | Brúsne kotúče na kov priemer 230 mm |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Priemer | 230 mm |
| Priemer kotúča | 230 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 6 mm |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 23.0 x 3.0 x 1.0 cm |