Nákup a objednávka
Brúsny kotúč na nerez Bosch Expert 230 mm 2608600541
Rozbrusovací kotúč Expert for Inox poskytuje vynikajúcu životnosť a bezpečnosť pre nerez.
| Kategória | Brúsne kotúče na kov priemer 230 mm |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 230 mm |
| Priemer kotúča | 230 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 6 mm |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Výkonnostná trieda | Bosch PRO |
| Rozmery balenia | 11.0 x 1.0 x 11.0 cm |