Nákup a objednávka
Brúsny kotúč na oceľ Makita 115 mm D-18459
Brusový kotúč Makita D-18459 je špeciálne určený pre uhlové brúsky na brúsenie ocele. Je vyrobený z kvalitného materiálna, pre dostatočnú trvanlivosť a dosiahnutie maximálneho potrebného brúsneho efektu. Rozmery kotúča: 115 x 6 x 22,2 mm
| Kategória | Brúsne kotúče na kov priemer 115 mm |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Priemer | 115 mm |
| Maximálne otáčky | 13290 ot/min. |
| Priemer kotúča | 115 mm |
| Vnútorný priemer | 22.2 mm |
| Hrúbka kotúča | 6 mm |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 12.0 x 3.0 x 1.0 cm |