Brúsny kotúč na kov FESTA 115 mm 22240
Brusný kotúč do uhlovej brúsky pre všeobecné opracovanie kovu, brúsenie hrán, a plôch, odihlovanie, odstraňovanie prebytočných zvarov
kotúče: 115 x 6,4 x 22,2 mm
| Kategória | Brúsne kotúče na kov priemer 115 mm |
| Výrobca | FESTA / Informace o výrobci |
| Priemer | 115 mm |
| Priemer kotúča | 115 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 6.4 mm |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 12.0 x 1.0 x 12.0 cm |