Nákup a objednávka
Brúsny kotúč GÜDE 200 mm, K36
Korundový brúsny kotúč, zrnitosť K36 s integrovaným adaptérom na priemer upnutia 16 mm. Kompatibilný s dvojkotúčovými brúskami GDS 200 (55116), GDS 200 L (55122). Rozmery kotúča: 200 x 25 x 32/16 mm Šírka mm
| Kategória | Keramické kotúče priemer 200 mm |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Priemer | 200 mm |
| Priemer kotúča | 200 mm |
| Vnútorný priemer | 32/16 mm |
| Hrúbka kotúča | 25 mm |
| Zrnitosť | 36 |
| Rozmery balenia | 3.0 x 25.0 x 20.0 cm |