Nákup a objednávka
Elektrická dvojkotúčová stolná brúska GÜDE GDS 200.1 L
Výkonná stolná brúska, určená na brúsenie (ostrenie) pracovných nástrojov alebo opracovanie rôznych materiálov. Vhodné uplatnenie aj v úžitkových nájde aj dielňach.
Rýchle a presné nabrúsenie nožov, nožníc, dlát, sekáčov a iného remeselníckeho (záhradníckeho) náčinia. Umožňuje úpravy povrchu a tvaru obrobkov z kovov, plastu, dreva aj keramiky. kotúče strednejzrnitosti (K 36 - K 60)
Výhody:
Konštrukcia:
| Kategória | Stolové brúsky |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Hladina akustického výkonu | 95 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 520 W |
| Dĺžka kábla | 1.8 m |
| Maximálne otáčky | 2980 ot/min. |
| Priemer kotúča | 200 mm |
| Rozmery balenia | 49.0 x 35.0 x 34.0 cm |