Nákup a objednávka
Brusový keramický kotúč EXTOL CRAFT 200 mm, P80
Brusový keramický kotúč do stolových brúsok EXTOL CRAFT 410130.
| Kategória | Keramické kotúče priemer 200 mm |
| Výrobca | EXTOL CRAFT / Informace o výrobci |
| Priemer | 200 mm |
| Priemer kotúča | 200 mm |
| Vnútorný priemer | 16 mm |
| Hrúbka kotúča | 20 mm |
| Zrnitosť | 80 |
| Rozmery balenia | 20.0 x 2.0 x 20.0 cm |