Nákup a objednávka
Elektrická dvojkotúčová stolná brúska EXTOL CRAFT 410130
Silná stolná brúska určená pre náročnejšie obrábanie kovu.
| Kategória | Stolové brúsky |
| Výrobca | EXTOL CRAFT / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 10 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 350 W |
| Maximálne otáčky | 2950 ot/min. |
| Priemer kotúča | 200 mm |
| Rozmery balenia | 26.0 x 29.0 x 37.0 cm |