Nákup a objednávka
Brusový keramický kotúč EXTOL CRAFT 125mm, P80
Brusový keramický kotúč do stolových brúsok EXTOL CRAFT 410120.
| Kategória | Keramické kotúče priemer 125 mm |
| Výrobca | EXTOL CRAFT / Informace o výrobci |
| Priemer | 125 mm |
| Priemer kotúča | 125 mm |
| Vnútorný priemer | 12.7 mm |
| Hrúbka kotúča | 16 mm |
| Zrnitosť | 80 |
| Rozmery balenia | 12.0 x 1.0 x 12.0 cm |