Nákup a objednávka
Benzínový křovinořez Riwall PRO RPB 360 4T
Krovinorez s benzínovým 4-taktným motorom 36 cm3 je ideálny stroj na bežné práce okolo domu a záhrady s veľmi jednoduchou obsluhou. Moderný štvortaktný motor znamenajúci novú hladinu komfortu pri práci.
Výhody:
| Kategória | Benzínové krovinorezy |
| Výrobca | Riwall / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 7.70 kg |
| Funkcia | Antivibračný systém |
| Pracovný nástroj | Struna , Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 0.65 l |
| Hladina akustického výkonu | 113 dB |
| Výkon | 900 W |
| Objem motora | 35.8 cm3 |
| Priemer struny | 2,4 mm |
| Odvíjanie struny | Poloautomatické |
| Objem olejovej nádrže | 0.1 l |
| Otáčky nožového kotúča | 10000 ot /min |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 43 cm |
| Pracovný záber noža | 25.5 cm |
| Maximálne otáčky | 10000 ot/min. |
| Rozmery balenia | 33.0 x 110.0 x 21.0 cm |