Nákup a objednávka
Benzínová kosačka GÜDE ECO WHEELER 390 1,6R 95495
Benzínová kosačka GÜDE ECO WHEELER 390 1,6R je ideálnou voľbou pre plochy do ². Výkonný 4-taktný motor Power-Engine sa postará o plynulý chod a stabilný výkon, takže kosenie zvládnete bez kompromisov.
Praktické funkcie ako kosenie so zberom trávy do 35-litrového koša alebo (30–66 mm) vám umožní trávnik prispôsobiť presne podľa vašich predstáv.
Reverzný štartovací systém s manuálnym palivovým čerpadlom (PRIMER) uľahčí štart aj pri dlhodobejšom odstavení kosačky. S veľkými kolesami a ergonomicky tvarovanou rukoväťou je manipulácia jednoduchá a pohodlná aj na členitejšom teréne.
GÜDE ECO WHEELER 390 1,6R ponúka spoľahlivý výkon, jednoduchú obsluhu výbavu,
Konštrukcia:
Výhody:
Obsah balenia:
ECO WHEELER 390 1,6R 95495| Kategória | Benzínové kosačky bez pojazdu |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Pojezd | Nie |
| Záber | 39 cm |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Funkcia | Primer , Manuálny štart |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 1 l |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Výkon | 1600 W |
| Objem motora | 79.7 cm3 |
| Veľkosť záhrady až | 900 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 66 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 30 mm |
| Veľkosť zadných kolies | 15 cm |
| Veľkosť predných kolies | 15 cm |
| Objem koša | 35 l |
| Maximálne otáčky | 3000 ot/min. |
| Rozmery balenia | 46.0 x 37.0 x 65.0 cm |