Nákup a objednávka
Benzínová kosačka FIELDMANN FZR 4006-80BH
Benzínová kosačka FIELDMANN FZR 4006-80BH je ideálnym riešením pre záhrady a pozemky, kde nie je k dispozícii elektrická sieť. Jej ovládanie je veľmi jednoduché a odpadá nutnosť hľadania zásuvky, obmedzenej mobility alebo obavy z preseknutia kábla. Kosačka je poháňaná štvortaktným motorom RATO s objemom 80 cm³ a výkonom 1,4 kW, čo zaisťuje spoľahlivý výkon pri práci. robí ideálny pre väčšinu domácich záhrad. Výšku kosenia je možné ľahko nastaviť v troch úrovniach – 30, 48 a 66 mm, takže si môžete prispôsobiť dĺžku trávnika podľa svojich potrieb. Kosačka je vybavená odnímateľným látkovým košom s objemom 35 litrov, čo vám umožňuje voľbu medzi zberom trávy počas kosenia alebo využitím zadného odhodu. Manipulácia s ňou je teda jednoduchá a pohodlná. Benzínová kosačka FIELDMANN FZR 4006-80BH je spoľahlivým pomocníkom, ktorý vám uľahčí starostlivosť o váš trávnik.
30 / 48 / 66 mmVýhody:
Obsah balenia:
1x Benzínová kosačka FIELDMANN FZR 4006-80BH| Kategória | Benzínové kosačky bez pojazdu |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Plast |
| Pojezd | Nie |
| Záber | 39 cm |
| Hmotnosť | 14.5 kg |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 0.6 l |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Výkon | 1400 W |
| Objem motora | 79.7 cm3 |
| Veľkosť záhrady až | 650 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 66 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 30 mm |
| Objem olejovej nádrže | 0.4 l |
| Veľkosť zadných kolies | 15.5 cm |
| Veľkosť predných kolies | 15.5 cm |
| Objem koša | 35 l |
| Maximálne otáčky | 3000 ot/min. |
| Rozmery balenia | 47.0 x 38.0 x 66.0 cm |