Nákup a objednávka
Benzínová kosačka FIELDMANN FZR 4003-79BH
Benzínová kosačka s motorom OHV s výkonom 1,3 kW a objemom 79 cm3. Záber kosenia je 40 cm a je vhodný pre menšie záhrady do 650 m2. Oceníte ju predovšetkým na záhradách a pozemkoch, ktoré nie sú pripojené k elektrickej sieti. Jednoducho sa ovláda a odpadajú starosti s hľadaním zásuvky, obmedzenou mobilitou alebo dokonca preseknutím kábla. Podvozok je vyrobený z kvalitného plastu.
Výška kosenia sa nastavuje pri každom kolese zvlášť do 3 pozícií 25, 40 a 55 mm. Benzínová kosačka má plastový kôš s objemom 40 l a sklopné madlo pre ľahké skladovanie. Nezaberá tak príliš veľa miesta ani napríklad pri prevoze v kufri auta. Vďaka šasi z kvalitného plastu si kosačka udržala nízku hmotnosť, iba 14 kg, čo zaručuje jednoduchú manipuláciu. hmotnosť
Obsah balenia:
| Kategória | Benzínové kosačky bez pojazdu |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Plast |
| Pojezd | Nie |
| Záber | 40 cm |
| Hmotnosť | 18 kg |
| Funkcia | Nastavenie výšky rukoväte , Manuálny štart |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 1 l |
| Hladina akustického výkonu | 94 dB |
| Výkon | 1300 W |
| Objem motora | 79.8 cm3 |
| Start | Ručné |
| Veľkosť záhrady až | 650 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 55 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Objem olejovej nádrže | 0.6 l |
| Veľkosť zadných kolies | 15.5 cm |
| Veľkosť predných kolies | 15.5 cm |
| Objem koša | 40 l |
| Maximálne otáčky | 3000 ot/min. |
| Rozmery balenia | 47.0 x 38.0 x 66.0 cm |