Nákup a objednávka
Benzínová kosačka GÜDE BIG WHEELER 514.6 R
Benzínová kosačka GÜDE BIG WHEELER 514.6 R je výkonný a robustný stroj, ideálny pre údržbu veľkých záhrad m2. Je vybavená výkonným štvortaktným benzínovým motorom Power Engine s výkonom 3,4 kW, ktorý si hravo poradí aj s hustým trávnikom alebo vysokými steblami trávy. Kosačka má veľkorysú šírku záberu 50,8 cm. Objemný zberný kôš na trávu s ukazovateľom stavu naplnenia zaisťuje pohodlnú prácu bez nutnosti častého vysypávania. Vďaka robustnému šasi z práškovo lakovaného oceľového plechu je kosačka mimoriadne stabilná a odolná voči opotrebovaniu.
Veľké profilované kolesá s guličkovými ložiskami zaisťujú výbornú nerovnú trakciu a iskujú výbornú trakciu. Ergonomicky tvarovaná rukoväť poskytuje pohodlné ovládanie a znižuje únavu pri dlhšej práci. Kosačka je navyše vybavená praktickou funkciou vodiacej tyče, ktorá uľahčuje riadenie a umožňuje presné ovládanie. Rozmery stroja: 1550 x 525 x 990 mm. hod
Výhody:
| Kategória | Benzínové sekačky s pojazdom |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 50.8 cm |
| Hmotnosť | 35 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Bočné vyhadzovanie , Guľôčkové ložiská , Manuálny štart , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 1 l |
| Hladina akustického výkonu | 98 dB |
| Výkon | 3400 W |
| Start | Ručné |
| Veľkosť záhrady až | 1800 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 75 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 30 mm |
| Veľkosť zadných kolies | 23 cm |
| Veľkosť predných kolies | 18 cm |
| Objem koša | 60 l |
| Maximálne otáčky | 2800 ot/min. |
| Rozmery balenia | 58.0 x 48.0 x 81.0 cm |