Nákup a objednávka
Benzínová kosačka GÜDE BIG WHEELER 553.1 R ALU
Benzínová kosačka GÜDE s výkonným štvortaktným motorom Power-Engine, vhodná na kosenie trávnika s plochou do 2200 m2. Kosačka disponuje šesťstupňovým centrálnym nastavením výšky kosenia v 6 stupňovom rozsahu 25 - 75 mm a možnosťou mulčovania vďaka mulčovaciemu klinu v dodávke. mulčovanie
Výhody:
| Kategória | Benzínové sekačky s pojazdom |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Hliník |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 55 cm |
| Hmotnosť | 34 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Guľôčkové ložiská , Primer , Nastavenie výšky rukoväte , Manuálny štart , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 1.3 l |
| Objem motora | 196 cm3 |
| Start | Ručné |
| Veľkosť záhrady až | 2200 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 75 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Objem olejovej nádrže | 0.6 l |
| Veľkosť zadných kolies | 30 cm |
| Veľkosť predných kolies | 20 cm |
| Maximálna rýchlosť | 3.6 km/h |
| Objem koša | 65 l |
| Výkon | 3.5 kW |
| Maximálne otáčky | 2900 ot/min. |
| Rozmery balenia | 60.0 x 44.0 x 85.0 cm |