Nákup a objednávka
Benzínová sekačka VeGA 545 SXHE 7in1
Záhradná motorová kosačka VeGA 545 SXHE s variabilným pojazdom a elektrickým štartovaním je novinkou značky VeGA. Kosačka vyniká vo vyššej strednej triede kosačiek svojim kvalitným spracovaním, výbavou a rovnako tak aj dizajnom.
Univerzálna kosačka so záberom 54 cm s vysokou kapacitou kosenia je vybavená robustným oceľovým skeletom a určená na veľké trávna.
Pohon je zaistený silným štvortaktným motorom VeGA OHV s výkonom 6 PS (HP) 196 ccm, batériovým štartovaním s 12 V batériou s dobíjaním.
Veľkou prednosťou tejto kosačky je, kosačka VeGA 545 SXHE s pojazdom vie zbierať pokosenú trávu do koša, mulčuje alebo môže vyhadzovať trávu bočným deflektorom aj zadným deflektorom von. Tieto posledné funkcie sa používajú prevažne na prerastenú trávu.
Veľké zadné pojazdové kolesá aj predné kolesá sú uložené v obojstranných guličkových ložiskách, centrálne nastavenie výšky kosenia je u značky VeGA tiež samozrejmosťou. predĺžená záruka 3 roky.
Při splnění podmínek výrobce se na sekačky VeGA poskytuje prodloužená záruka 3 roky.
Výhody:
| Kategória | Benzínové sekačky s pojazdom a elektrickým štartérom |
| Výrobca | VeGA / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Oceľ |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 54 cm |
| Hmotnosť | 39 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Bočné vyhadzovanie , Elektrický štart , Guľôčkové ložiská , Manuálny štart , Ukazovateľ plnosti koša , Ovládací panel na rukoväti |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 1.5 l |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Výkon | 4410 W |
| Objem motora | 196 cm3 |
| Start | Ručné i elektrický |
| Veľkosť záhrady až | 2000 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 75 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Objem olejovej nádrže | 0.6 l |
| Veľkosť zadných kolies | 28 cm |
| Veľkosť predných kolies | 20.5 cm |
| Maximálna rýchlosť | 4 km/h |
| Minimálna rýchlosť | 3 km/h |
| Objem koša | 70 l |
| Maximálne otáčky | 3600 ot/min. |
| Rozmery balenia | 75.0 x 47.0 x 57.0 cm |