Nákup a objednávka
Benzínová kosačka GÜDE BIG WHEELER 554.3 R
Kosačka na trávu Güde BIG WHEELER 554.3 R predstavuje ideálneho pomocníka pre všetkých, ktorí hľadajú kombináciu výkonu, pohodlia a širokej funkčnosti pre starostlivosť o svoj trávnik. Vďaka svojmu robustnému dizajnu s oceľovým šasim pokrytým práškovým nástrekom a výkonným 4-taktným motorom, kosačka zvládne aj náročné kosenie bez problémov.
Ergonomicky tvarovaná a výškovo nastaviteľná rukoväť zaručuje pohodlnú manipuláciu po celú dobu používania. Panel na riadidlách dopĺňa praktický držiak nápojov a úložný priestor, čo prináša ďalšie pohodlie počas práce na záhrade.
S týmto strojom môžete ľahko upravovať výšku kosenia vďaka šesťnásobnému centrálnemu nastaveniu, čo umožňuje kosenie trávnikov rôznej výšky s minimálnym úsilím. Veľký zberný kôš na trávu s objemom 65 litrov s ukazovateľom hladiny vám pomôže udržať prehľad o plnosti koša a ľahko ho vyprázdniť. vpredu, čo zaisťuje bezproblémové pohybovanie sa po trávniku. Štartovanie kosačky je zjednodušené vďaka základnému čerpadlu, čo zvyšuje celkové užívateľské pohodlie. Nastavenie výšky kosenia: centrálne, 6 polôh, 25-75 mm Funkcia: kosenie, zber, mulčovanie, bočné vyhadzovanie x 943 mm
Výhody:
| Kategória | Benzínové sekačky s pojazdom |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Oceľ |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 55 cm |
| Hmotnosť | 33 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Bočné vyhadzovanie , Guľôčkové ložiská , Nastavenie výšky rukoväte , Manuálny štart , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 1 l |
| Hladina akustického výkonu | 97 dB |
| Výkon | 3700 W |
| Objem motora | 196 cm3 |
| Start | Ručné |
| Veľkosť záhrady až | 2200 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 75 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Objem olejovej nádrže | 0.5 l |
| Veľkosť zadných kolies | 30 cm |
| Veľkosť predných kolies | 20 cm |
| Maximálna rýchlosť | 3.6 km/h |
| Objem koša | 65 l |
| Maximálne otáčky | 2900 ot/min. |
| Rozmery balenia | 60.0 x 44.0 x 85.0 cm |