Nákup a objednávka
Benzínová kosačka Weibang WB 456 SCVE 6in1
Kosačka je určená na menšie až stredne veľké trávnaté plochy. Vyniká špeciálnym pevným a masívnym oceľovým šasim. Veľkou prednosťou tejto kosačky je variabilnosť použitia, čo znamená, že kosačka vie zbierať pokosenú trávu do koša, mulčuje, vyhadzuje trávu bokom, zadným deflektorom a má variabilný pojazd daný 7 rýchlostným variátorom.
Výhoda silného (BIG BLADE) je, že Vám perfektne zoberie aj prerastenú mokrú trávu.
Veľkou výhodou tohto motora je automatický sýtič, tzn. že kosačku naštartujete kedykoľvek a ktokoľvek bez nutnosti čokoľvek na kosačke či motore nastavovať.
Veľkým nadštandardom u tejto kosačky je použitá špeciálna trecia spojka na noži kosačky pod unášačom, ktorá je schopná preklzu noža pri narazení do pevnej. Táto funkcia môže eliminovať škody na kosačke spôsobené nárazom noža do prekážky.
Ergonomická rukoväť s ovládacími prvkami otáčok motora a špeciálny povlak na obvode zberného koša, ktorý stimuluje prúd vzduchu, aby sa neprášilo na obsluhu. Ďalej je táto kosačka vybavená pevnými zadnými kolesami a sklopnou rukoväťou pre ľahké uskladnenie a prepravu.
Masívny žací nôž s mohutnými vyhadzovacími "lopatami - tzv. BIG BLADE" a veľký kôš spolu so zaujímavou cenou robia z tejto seka.
Samostatné veľmi jednoduché elektrické naštartovanie zvládne bez problémov každý. Ďalší profesionálny prvok, ktorým kosačka disponuje je masívna kovová variabilná prevodovka s garantovanou dlhou životnosťou.
Novinkou kosačky je funkcia tzv. časť žacieho ústrojenstva, uloženie náprav a prevodovku.
Výhody:
| Kategória | Benzínové sekačky s pojazdom a elektrickým štartérom |
| Výrobca | Weibang / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Kov |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 46 cm |
| Hmotnosť | 40 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Bočné vyhadzovanie , Elektrický štart , Guľôčkové ložiská , Antivibračný systém , Nastavenie výšky rukoväte , Manuálny štart , Nastaviteľná rýchlosť pojazdu , Ovládací panel na rukoväti |
| Výrobce motoru | WEIBANG |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Výkon | 2600 W |
| Objem motora | 166 cm3 |
| Start | Ručné i elektrický |
| Veľkosť záhrady až | 1200 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 75 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Veľkosť zadných kolies | 22 cm |
| Veľkosť predných kolies | 18 cm |
| Maximálna rýchlosť | 4.4 km/h |
| Minimálna rýchlosť | 3 km/h |
| Objem koša | 50 l |
| Rozmery balenia | 57.0 x 51.0 x 99.0 cm |