Nákup a objednávka
Benzínová sekačka VeGA 485 SXHE 7in1
Záhradná motorová kosačka VeGA 485 SXHE s pojazdom značky VeGA vyniká vo vyššej strednej triede kosačiek svojim kvalitným spracovaním, výbavou a rovnako tak aj dizajnom. 485 SXHE je univerzálna kosačka s vysokou kapacitou kosenia a je určená na stredne veľké trávnaté plochy. Záhradná kosačka VeGA je vybavená robustným oceľovým skeletom.
Motorová kosačka VeGA 485 SXHE je poháňaná štvortaktným motorom VeGA OHV o výkone 5 HP.
Veľkou prednosťou tejto kosačky 485 SXHE s pojazdom vie zbierať pokosenú trávu do koša, mulčuje, alebo môže vyhadzovať trávu bočným deflektorom aj zadným deflektorom von. Tieto posledné funkcie sa používajú prevažne na prerastenú trávu. Elektrické batériové štartovanieí podčiarkuje vysoký komfort výbavy.
Ovládacia páka otáčok motora a sýtiča je ergonomicky vytvarovaná do pohodlných madiel v tvare špeciálnych "kastlíkov", ktoré výrazne zvyšujú komfort obsluhy. Ovládací panel je navrhnutý s ideálnou dostupnosťou ovládacích prvkov pre obsluhu.
Pri splnení podmienok výrobcu sa na kosačky na trávu VeGA poskytuje predĺžená záruka 3 roky. štartovanie: 12 V batéria, trafo
Foto je ilustračné, kosačka disponuje iba 1 ovládacou p.
Výhody:
Foto je ilustrační, sekačka disponuje pouze 1 ovládací pákou pro ovládání otáček motoru a sytič.
| Kategória | Benzínové sekačky s pojazdom a elektrickým štartérom |
| Výrobca | VeGA / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Oceľ |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 46 cm |
| Hmotnosť | 34 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Bočné vyhadzovanie , Elektrický štart , Guľôčkové ložiská , Manuálny štart , Ovládanie otáčok motora , Ukazovateľ plnosti koša , Ovládací panel na rukoväti |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 1.5 l |
| Hladina akustického výkonu | 74 dB |
| Výkon | 3680 W |
| Objem motora | 145 cm3 |
| Start | Ručné i elektrický |
| Veľkosť záhrady až | 1000 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 80 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Veľkosť zadných kolies | 25.5 cm |
| Veľkosť predných kolies | 18 cm |
| Maximálna rýchlosť | 4 km/h |
| Minimálna rýchlosť | 3 km/h |
| Objem koša | 70 l |
| Rozmery balenia | 84.0 x 48.0 x 58.0 cm |