Nákup a objednávka
Benzínová sekačka Weibang WB 537 SLCV 6IN1 RL
WEIBANG WB 537 SLCV 6in1 kosačka je určená na stredne veľké až veľké trávnaté plochy. Vyniká špeciálnym pevným a masívnym oceľovým šasi.
Veľkou prednosťou tejto kosačky je variabilnosť použitia funkcií 6 in 1, čo znamená, že kosačka vie zbierať pokosenú trávu do koša, mulčuje, vyhadzuje trávu bokom, zadným deflektorom prevodovkou.
Ďalším veľkým unikátom je motor, ktorý patrí medzi to najlepšie a najsilnejšie čo WEIBANG v tejto triede ponúka. Ide o profesionálny silný motor rozvodu OHV s výkonom 7 HP a objemom 193 ccm. Výhoda silného motora s výkonom 7 HP a noža s veľkými lopatami je, že Vám perfektne zoberie a pokosí aj prerastenú mokrú trávu.
Veľkým nadštandardom u tejto kosačky je použitá špeciálna trecia spojka na noži kosačky pod unášačom, ktorá je u klzačky, ktorá unáša na nože kosačky pod unášačom. Táto funkcia môže eliminovať škody na kosačke spôsobené nárazom noža do prekážky.
Ďalej je táto kosačka vybavená pevnými zadnými kolesami a sklopnou rukoväťou pre ľahké uskladnenie a prepravu. Masívny žací nôž s mohutnými vyhadzovacími "lopatami - tzv. BIG BLADE" a veľký kôš spolu so zaujímavou cenou robia z tejto kosačky kvalitného pomocníka s bojom proti zelenému živlu.
Ďalší profesionálny prvok, ktorým kosačka disponuje je masívna kovová variabilná variátorová prevodovka s garantovanou dlhou životnosťou.
Novinkou kosačky je funkcia tzv. zadnej špeciálnej pätky šasi, týmto sa ľahko dostanete na spodnú časť žacieho ústrojenstva, uloženie náprav a prevodovku. sendvičové kolesá uložené v obojstranných guličkových ložiskách
Výhody:
| Kategória | Benzínové sekačky s pojazdom |
| Výrobca | Weibang / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Kov |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 53 cm |
| Hmotnosť | 50 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Bočné vyhadzovanie , Guľôčkové ložiská , Antivibračný systém , Nastavenie výšky rukoväte , Manuálny štart , Nastaviteľná rýchlosť pojazdu , Ovládanie otáčok motora , Ukazovateľ plnosti koša , Ovládací panel na rukoväti |
| Výrobce motoru | WEIBANG |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Výkon | 3100 W |
| Objem motora | 196 cm3 |
| Start | Ručné |
| Veľkosť záhrady až | 2000 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 70 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 20 mm |
| Veľkosť zadných kolies | 22 cm |
| Veľkosť predných kolies | 20.5 cm |
| Maximálna rýchlosť | 4.4 km/h |
| Minimálna rýchlosť | 3 km/h |
| Objem koša | 70 l |
| Rozmery balenia | 60.0 x 51.0 x 97.0 cm |