Nákup a objednávka
Benzínová sekačka Weibang WB 506 SBV DOV 6in1
Kosačka je určená na stredne veľké až veľké trávnaté plochy. WB 506 SBV 6in1 vyniká špeciálnym pevným a masívnym. Veľkou prednosťou tejto kosačky je variabilnosť použitia funkcií 6 in 1, čo znamená, že kosačka WEIBANG WB 506 SBV 6in1 vie zbierať pokosenú trávu do koša, mulčuje, vyhadzuje trávu bokom, zadným deflektorom a má variabilný pojazd daný prevodovkou.
Veľkým nadštandardom u tejto kosačky je použitá špeciálna trecia spojka na noži kosačky pod unášačom, ktorá je schopná preklzu noža pri narazení do pevnej prekážky. Táto funkcia môže eliminovať škody na kosačke spôsobené nárazom noža do prekážky.
Ergonomická rukoväť s ovládacími prvkami otáčok motora a špeciálny povlak na obvode zberného koša, ktorý stimuluje prúd vzduchu, aby sa neprášil. Ďalej je táto kosačka vybavená pevnými zadnými kolesami a sklopnou rukoväťou pre ľahké uskladnenie a prepravu.
Masívny žací nôž s mohutnými vyhadzovacími "lopatami - tzv. BIG BLADE" a veľký kôš spolu so zaujímavou cenou robia z tejto kosačky pomocníka s bojom proti zelenému živlu.
Profesionálny prvok, ktorým kosačka disponuje je masívna kovová variabilná variátorová prevodovka s garantovanou dlhou životnosťou. Ďalším veľkým plusom je osvedčený americký motor B&S, jedná sa o silný motor s výkonom 6 HP série DOV 750EX a objemom 161 ccm.
Novinkou kosačky je funkcia tzv. na zadnej špeciálnej pätky šasi, týmto sa ľahko dostanete na spodnú časť žacieho ústrojenstva, uloženie náprav a prevodovku. Šasi: hrubostenná oceľ v úprave SMOOTH HARDNESS ložiská
Výhody:
| Kategória | Benzínové sekačky s pojazdom |
| Výrobca | Weibang / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Kov |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 51 cm |
| Hmotnosť | 48 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Bočné vyhadzovanie , Guľôčkové ložiská , Antivibračný systém , Nastavenie výšky rukoväte , Manuálny štart , Nastaviteľná rýchlosť pojazdu , Ovládanie otáčok motora , Ukazovateľ plnosti koša , Ovládací panel na rukoväti |
| Výrobce motoru | Briggs & Stratton |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Výkon | 2700 W |
| Objem motora | 161 cm3 |
| Start | Ručné |
| Veľkosť záhrady až | 1250 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 70 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 20 mm |
| Veľkosť zadných kolies | 22 cm |
| Veľkosť predných kolies | 20.5 cm |
| Maximálna rýchlosť | 4.4 km/h |
| Minimálna rýchlosť | 3 km/h |
| Objem koša | 70 l |
| Rozmery balenia | 58.0 x 47.0 x 99.0 cm |