Nákup a objednávka
Benzínová kosačka VeGA 854 SXH GCV 5in1
Záhradná motorová kosačka VeGA 854 SXH GCV s pojazdom je tohtoročnou novinkou značky VeGA. Kosačka vyniká vo vyššej strednej triede kosačiek svojim kvalitným spracovaním, výbavou a rovnako tak aj dizajnom.
Motorová kosačka VeGA 854 SXH GCV je univerzálna kosačka s vysokou kapacitou kosenia a je určená na stredne veľké až veľké trávnaté plochy. Záhradná kosačka VeGA je vybavená robustným oceľovým skeletom.
Motorová kosačka VeGA 854 SXH GCV je poháňaná silným motorom HONDA OHC série GCV svetovo známej japonskej značky HONDA. Nový motor Honda GCV prináša bezkonkurenčne najnižšiu spotrebu paliva a najvyšší výkon a krútiaci moment vo svojej triede. Výkonom a krútiacim momentom sú porovnateľné s motormi o úroveň väčšími.
Zároveň Honda týmto motorom cieli na prevažne domácich a hobby užívateľov, ktorí vyžadujú okrem nízkych nákladov na prevádzku aj vysoký užívateľský komfort, jednoduchú obsluhu a nenáročnú údržbu.
PS, HONDA GCV OHC, 4-takt, Honda 200 ccmVýhody:
| Kategória | Benzínové sekačky s pojazdom |
| Výrobca | VeGA / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Oceľ |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 53 cm |
| Hmotnosť | 38 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Bočné vyhadzovanie , Guľôčkové ložiská , Ukazovateľ plnosti koša |
| Výrobce motoru | Honda |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 0.9 l |
| Výkon | 2500 W |
| Start | Ručné |
| Veľkosť záhrady až | 1500 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 75 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Veľkosť zadných kolies | 28 cm |
| Veľkosť predných kolies | 20.5 cm |
| Maximálna rýchlosť | 4 km/h |
| Objem koša | 70 l |
| Rozmery balenia | 85.0 x 50.0 x 58.0 cm |