Nákup a objednávka
Benzínová sekačka VeGA 752 SXH DOV 5in1
Motorová kosačka VeGA 752 SXH DOV je univerzálna kosačka s vysokou kapacitou kosenia a je určená na stredne veľké až veľké trávy na členitosti záhrady.
Záhradná kosačka VeGA je vybavená robustným oceľovým skeletom so záberom kosenia 51 cm.
Poháňaná je silným motorom DOV séria 750 s výkonom 6,5 Briggs & Stratton. Motor Briggs & Stratton séria DOV 750 patrí medzi to najlepšie čo Briggs & Stratton vyrába.
Výkonný a bez problémov bežiaci motor je vybavený inteligentným systémom ReadyStart, ktorý nepotrebuje ručné čerpanie paliva pomocou primeru a ani nastavenie sýtiča motora pri studenom štarte. Tento motor sa veľmi ľahko štartuje.
Séria DOV 750 je minuloročnou novinkou a oproti modelu DOV 700 sa líši predovšetkým väčším krútiacim momentom. Krútiaci moment rozhoduje o tom ako dobre bude motorová kosačka kosiť.
Kolesá sú uložené na guličkových ložiskách pre minimálny odpor.
Pri splnení podmienok výrobcu sa na kosačky VeGA poskytuje predĺžená záruka 3 roky.
Výhody:
| Kategória | Benzínové sekačky s pojazdom |
| Výrobca | VeGA / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Oceľ |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 51 cm |
| Hmotnosť | 36 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Bočné vyhadzovanie , Guľôčkové ložiská , Manuálny štart , Ovládanie otáčok motora , Ukazovateľ plnosti koša , Ovládací panel na rukoväti |
| Výrobce motoru | Briggs & Stratton |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 1.5 l |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Výkon | 4847 W |
| Start | Ručné |
| Veľkosť záhrady až | 1500 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 75 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Veľkosť zadných kolies | 28 cm |
| Veľkosť predných kolies | 20.5 cm |
| Maximálna rýchlosť | 4 km/h |
| Objem koša | 70 l |
| Rozmery balenia | 83.0 x 49.0 x 58.0 cm |