Nákup a objednávka
Benzínová sekačka VeGA 547 SPXV GCV 5in1
Benzínová sekačka VeGA 547 SPXV GCV 200 5in1 s variátorovou převodovkou je špičkovým modelem pro profesionální sečení. Tato novinka od značky VeGA vyniká nejen kvalitním zpracováním a designem, ale také vysokým výkonem a širokým spektrem funkcí.
Se záběrem 530 mm a silným čtyřtaktním motorem Honda o výkonu 6 PS je tato sekačka ideální pro středně velké a velké travnaté plochy. Robustní ocelový skelet zajišťuje odolnost a spolehlivost.
5in1 funkce této sekačky umožňuje sběr posečené trávy do koše, mulčování a vyhazování trávy bočním nebo zadním deflektorem. Variabilní pojezd, poháněný kovovou variátorovou převodovkou, zajišťuje plynulý pohyb sekačky.
Velká zadní pojezdová kola a přední kola s oboustrannými kuličkovými ložisky, spolu s centrálním nastavením výšky sečení, zvyšují pohodlí a efektivitu práce. Sběrný koš s povlakem na obvodu minimalizuje prach a zlepšuje tok vzduchu, což přispívá k lepší obsluze.
Ergonomické madlo s pogumovanou rukojetí, sklopná rukojeť pro snadné skladování a přepravu, a variabilní nastavení výšky madel díky profesionálním celokovovým rychloupínákům přidávají této sekačce extra komfort. Žací nůž má robustní vyhazovací lopaty BIG BLADE.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Benzínové sekačky s pojazdom |
| Výrobca | VeGA / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 53 cm |
| Hmotnosť | 38 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Bočné vyhadzovanie , Guľôčkové ložiská , Nastavenie výšky rukoväte , Manuálny štart , Nastaviteľná rýchlosť pojazdu |
| Výrobce motoru | Honda |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 0.9 l |
| Start | Ručné |
| Veľkosť záhrady až | 1500 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 80 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 20 mm |
| Veľkosť zadných kolies | 26 cm |
| Veľkosť predných kolies | 20.5 cm |
| Maximálna rýchlosť | 4.4 km/h |
| Minimálna rýchlosť | 2.5 km/h |
| Objem koša | 75 l |
| Rozmery balenia | 84.0 x 48.0 x 58.0 cm |