Nákup a objednávka
Benzínová sekačka Weibang WB 466 SCM
WEIBANG WB 466 SCM je určená na stredne veľké trávnaté plochy. Kosačka je predovšetkým určená pre domáce aj profesionálne mulčovanie s pojazdom. Vyniká špeciálne tvarovaným pevným a masívnym oceľovým šasim a je tiež vybavená variabilným pojazdom daným otáčkami motora.
Výhoda silného motora s výkonom 6 HP a špeciálne tvarovaného silného mulčovacieho noža Vám perfektne pokosí nízku aj stred. Pogumované sendvičové kolesá sú uložené v obojstranných guličkových ložiskách, centrálne nastavenie výšky kosenia je u tejto značky samozrejmosťou.
Veľkým nadštandardom u tejto kosačky je použitá špeciálna PROFI ochrana hriadeľa motora. Táto funkcia môže eliminovať škody na kosačke spôsobené nárazom noža do prekážky. Ďalej je táto kosačka vybavená pevnými zadnými kolesami a sklopnou rukoväťou pre ľahké uskladnenie a prepravu.
Ďalším veľkým unikátom je motor, ktorý patrí medzi najsilnejšie motory čo WEIBANG v tejto triede ponúka. Jedná sa o silný motor rozvodu OHV s výkonom 6 HP a objemom 159 ccm. Profesionálny prvok, ktorým kosačka disponuje je masívna kovová prevodovka s garantovanou dlhou životnosťou. spodná časť žacieho ústrojenstva, uloženie náprav a prevodovku. Ergonomicky upravené madlá sa dajú variabilne nastaviť do akejkoľvek výšky za pomoci profesionálnych masívnych celokovových rýchloupinákov.
Pri splnení podmienok výrobcu sa na kosačky na trávu značky Weibang poskytuje predĺžená záruka 4 roky.
Při splnění podmínek výrobce se na sekačky na trávu značky Weibang poskytuje prodloužená záruka 4 roky.
Výhody:
| Kategória | Benzínové sekačky s pojazdom |
| Výrobca | Weibang / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Oceľ |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 45 cm |
| Hmotnosť | 39 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Bočné vyhadzovanie , Guľôčkové ložiská , Antivibračný systém , Manuálny štart , Ovládanie otáčok motora , Ovládací panel na rukoväti |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Výkon | 4470 W |
| Objem motora | 159 cm3 |
| Veľkosť záhrady až | 1000 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 70 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 20 mm |
| Veľkosť zadných kolies | 22 cm |
| Veľkosť predných kolies | 20.5 cm |
| Maximálna rýchlosť | 4.4 km/h |
| Minimálna rýchlosť | 3 km/h |
| Rozmery balenia | 52.0 x 48.0 x 98.0 cm |