Nákup a objednávka
Benzínová sekačka VeGA 495 SXH 6in1
Záhradná motorová kosačka VeGA 495 SXH s variabilným pojazdom má vysokú kapacitu kosenia a je určená na stredne veľké trávnaté plochy. skeletom so záberom kosenia 48 cm.
Motorová kosačka je poháňaná štvortaktným motorom VeGA OHV s výkonom 4 PS a objemom 139 ccm.
Veľkou prednosťou, veľkou prednosťou, veľkou prednosťou vie zbierať pokosenú trávu do koša s objemom 70 l, mulčuje, alebo môže vyhadzovať trávu bočným deflektorom aj zadným deflektorom von. Tieto posledné funkcie sa používajú prevažne na prerastenú trávu.
Rýchlosť kosačky je možné regulovať rýchlosťou otáčok v rozmedzí 3 - 4 km/hod. Pri štandardnej rýchlosti 4 km/hod a otáčkach 3090 ot/min si kosačka bez problémov poradí s akoukoľvek prerastenou trávou. PS, 4-takt OHV VeGA, 145 ccm
Na sekačky na trávu značky VeGA se poskytuje prodloužená záruka 3 roky.
Výhody:
| Kategória | Benzínové sekačky s pojazdom |
| Výrobca | VeGA / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Oceľ |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 48 cm |
| Hmotnosť | 35 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Bočné vyhadzovanie , Guľôčkové ložiská , Manuálny štart , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 1.5 l |
| Hladina akustického výkonu | 74 dB |
| Výkon | 2942 W |
| Objem motora | 139 cm3 |
| Veľkosť záhrady až | 1000 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 80 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Veľkosť zadných kolies | 25.5 cm |
| Veľkosť predných kolies | 18 cm |
| Maximálna rýchlosť | 4 km/h |
| Minimálna rýchlosť | 3 km/h |
| Objem koša | 70 l |
| Rozmery balenia | 57.0 x 49.0 x 79.0 cm |