Nákup a objednávka
Benzínová kosačka Riwall PRO RPM 4640 4v1
Silný motor značky Loncin s objemom 166 cm3. Nízka spotreba spolu s veľkou nádržou na palivo pre dlhé kosenie bez prerušenia. Vysoký krútiaci moment na prácu v hustej a vlhkej tráve. Kosenie uľahčuje predný hrebeň na vyrovnanie trávy a na zachovanie optimálneho prúdenia vzduchu pod kosačkou.
Hlboké šasi z akostnej ocele pre dlhú výdrž a odolná francúzska prevodovka GT Transmission predlžujú životnosť kosačky. Prémiový rad kosačiek Riwall Pro Pre veľmi náročných zákazníkov vyžadujúcich špičkové materiály, kvalitné technológie a skutočnú heavy-duty konštrukciu.
Profesionálne nastavenie výšky s posilňovačom a veľkou, ľahko ovládateľnou, pákou.
Výhody:
Obsah balenia:
Benzínová kosačka Riwall PRO RPM 4640 4v1| Kategória | Benzínové sekačky s pojazdom |
| Výrobca | Riwall / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Oceľ |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 46 cm |
| Hmotnosť | 38 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Bočné vyhadzovanie , Guľôčkové ložiská , Nastavenie výšky rukoväte , Manuálny štart , Ukazovateľ plnosti koša |
| Výrobce motoru | Loncin |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 1 l |
| Hladina akustického výkonu | 97 dB |
| Výkon | 2900 W |
| Objem motora | 166 cm3 |
| Start | Ručné |
| Veľkosť záhrady až | 1000 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 85 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Objem olejovej nádrže | 0.6 l |
| Veľkosť zadných kolies | 28 cm |
| Veľkosť predných kolies | 20 cm |
| Objem koša | 70 l |
| Rozmery balenia | 57.0 x 93.0 x 43.0 cm |