Nákup a objednávka
Benzínová kosačka FIELDMANN FZR 4618-144BV
Benzínová kosačka FIELDMANN FZR 4618-144BV s motorom OHV s výkonom 2,5 kW a objemom 144 ccm. Šírka záberu je46 cm a je určená na stredne veľké trávnaté plochy do cca 1200 m2 v závislosti od členitosti záhrady. Podvozok je vyrobený z kvalitnej ocele.
Kosačka má centrálne nastavenie výšky 8 pozícií, výška kosenia je 25-70 mm. Kosačka má funkciu mulčovanie a bočné vyhadzovanie.
kôš s objemom 65 l je doplnený ukazovateľom zaplnenia, ktorý vám ušetrí zbytočnú kontrolu jeho obsahu. Kolesá sú uložené na guličkových ložiskách.Komfortnú prácu s kosačkou zaručí ergonomické mäkčené madlo.
Výhody:
Obsah balenia:
kosačka FIELDMANN FZR 4618-144BV| Kategória | Benzínové sekačky s pojazdom |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Oceľ |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 46 cm |
| Hmotnosť | 31.7 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Bočné vyhadzovanie , Guľôčkové ložiská , Nastavenie výšky rukoväte , Manuálny štart , Nastaviteľná rýchlosť pojazdu , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 1.5 l |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Výkon | 2500 W |
| Objem motora | 144 cm3 |
| Veľkosť záhrady až | 1000 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 70 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Objem olejovej nádrže | 0.5 l |
| Veľkosť zadných kolies | 25.4 cm |
| Veľkosť predných kolies | 17.8 cm |
| Objem koša | 65 l |
| Rozmery balenia | 57.0 x 50.0 x 78.0 cm |