Nákup a objednávka
Benzínová sekačka Riwall PRO RPM 5355 4v1
Silný heavy-duty motor s objemom 196 cm3 so systémom OHV. Nová moderná konštrukcia motora, spĺňajúca novú emisnú normu Euro 5. Kosačka disponuje vysokým krútiacim momentom pre prácu v hustej tráve súčasne s nízkou spotrebou paliva. tesne pri obrubníkoch. Značková francúzska prevodovka GT Transmission s dlhou životnosťou.
Objemný kôš s plastovým topom, pohodlným madlom a odvodom vzduchu do strán (šetrné pre alergikov). Tkanina koša má rôzne priepustné vrstvy pre zachovanie výborného zberu pri zníženej prašnosti. Funkcia 4v1: zber do koša, mulčovanie, zadné vyhadzovanie, bočné vyhadzovanie 7 pozícií
Objemný koš s plastovým topem, pohodlným madlem a odvodem vzduchu do stran (šetrné pro alergiky). Tkanina koše má různě propustné vrstvy pro zachování výborného sběru při snížené prašnosti.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Benzínové sekačky s pojazdom |
| Výrobca | Riwall / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Kov |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 53 cm |
| Hmotnosť | 38 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Bočné vyhadzovanie , Edge cutting , Guľôčkové ložiská , Primer , Nastavenie výšky rukoväte |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 0.8 l |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Výkon | 4000 W |
| Objem motora | 196 cm3 |
| Veľkosť záhrady až | 2000 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 75 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Objem olejovej nádrže | 0.6 l |
| Objem koša | 70 l |
| Maximálne otáčky | 2800 ot/min. |
| Rozmery balenia | 93.0 x 57.0 x 43.0 cm |