Nákup a objednávka
Benzínová kosačka Riwall PRO RPM 5155 PRO 4v1
Prémiový rad kosačiek Riwall Pro. Pre veľmi náročných zákazníkov vyžadujúcich špičkové materiály, kvalitné technológie a skutočnú heavy-duty konštrukciu sme pripravili prémiový rad kosačiek Riwall.
Pri vývoji sa spojili sily veľkého výrobcu ťažkej poľnohospodárskej techniky, ktorý navrhol veľmi odolnú konštrukciu a systém dokonalý najväčších výrobcov motorov, ktorý spolupracuje aj s najvýznamnejšími automobilkami sveta a spoločnosť GT Transmission - lídra v oblasti prevodoviek do záhradných strojov.
Výsledkom sú kosačky, ktoré vydržia aj ťažké zaobchádzanie v ťažkých podmienkach. Žiadne zbytočné plasty, žiadne kučery, len čistý, funkčný a krásny dizajn. Hlboké šasi z akostnej ocele pre dlhú výdrž bez prehrdzavenia.
Silný značkový motor so systémom OHV. Nová moderná konštrukcia motora, spĺňajúca novú emisnú normu Euro 5, s vysokým krútiacim momentom pre prácu v hustej alebo vlhkej tráve. Veľká nádrž na palivo v kombinácii s nízkou spotrebou pre dlhé kosenie bez prerušenia. So záberom 51 cm by ste mali zvládnuť pokosiť 1500 m2/hod.
Výhody:
| Kategória | Benzínové sekačky s pojazdom |
| Výrobca | Riwall / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Oceľ |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 51 cm |
| Hmotnosť | 41 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Bočné vyhadzovanie , Guľôčkové ložiská , Nastavenie výšky rukoväte , Manuálny štart , Ukazovateľ plnosti koša |
| Výrobce motoru | Loncin |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 1 l |
| Hladina akustického výkonu | 98 dB |
| Výkon | 4000 W |
| Objem motora | 196 cm3 |
| Start | Ručné |
| Veľkosť záhrady až | 1500 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 90 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 30 mm |
| Objem olejovej nádrže | 0.6 l |
| Veľkosť zadných kolies | 28 cm |
| Veľkosť predných kolies | 20 cm |
| Objem koša | 75 l |
| Rozmery balenia | 93.0 x 57.0 x 43.0 cm |