Nákup a objednávka
Benzínová sekačka VeGA 46 HWXV 6in1
Motorová kosačka VeGA 46 HWXV 6in1 je univerzálna kosačka s vysokou kapacitou kosenia a je určená na stredne veľké trávnaté plochy. Záhradná kosačka VeGA je vybavená robustným oceľovým skeletom.
Motorová kosačka VeGA 46 HWXV 6 in1 je poháňaná silným štvortaktným motorom VeGA OHV s výkonom 5 HP.
Motorová kosačka VeGA 46 HWXV 6in1 s pojazdom vie zbierať pokosenú trávu do koša, mulčuje. V extrémnych podmienkach je možné otvoriť kryt na strane šasi a nasadiť deflektor bočného vyhadzovania. Je to obzvlášť efektívne, ak máte vysokú, mokrú trávu. Variabilné nastavenie rýchlosti pojazdu pomocou celokovovej prevodovky a danej silným motorom. ccm
Výhody:
| Kategória | Benzínové sekačky s pojazdom |
| Výrobca | VeGA / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Oceľ |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 46 cm |
| Hmotnosť | 33 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Bočné vyhadzovanie , Guľôčkové ložiská , Primer , Manuálny štart , Ovládanie otáčok motora , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 1.5 l |
| Výkon | 2950 W |
| Objem motora | 145 cm3 |
| Start | Ručné |
| Veľkosť záhrady až | 1200 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 80 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Veľkosť zadných kolies | 25.5 cm |
| Veľkosť predných kolies | 18 cm |
| Maximálna rýchlosť | 4 km/h |
| Minimálna rýchlosť | 3 km/h |
| Objem koša | 70 l |
| Rozmery balenia | 75.0 x 47.0 x 57.0 cm |