Nákup a objednávka
Benzínová sekačka VeGA 424 SDX 5in1
Záhradná motorová kosačka VeGA 424SDX s pojazdom a maximálnym výkonom 5 HP. Má vysokú kapacitu kosenia a je určená na malé až stredne veľké trávnaté plochy. Je vybavená robustným oceľovým skeletom so záberom kosenia 43 cm.
Motorová kosačka VeGA 424SDX je poháňaná silným štvortaktným motorom VeGA OHV s výkonom 4 PS (HP).
Predné aj zadné kolesá sú uložené na guličkových ložiskách.
V základnej výbave kosačky je mulčovací klin a bočné vyhadzovanie.
Pri splnení podmienok výrobcu sa na kosačky VeGA poskytuje predĺžená záruka 3 roky. 25-75 mm
Výhody:
| Kategória | Benzínové sekačky s pojazdom |
| Výrobca | VeGA / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Oceľ |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 43 cm |
| Hmotnosť | 24 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Bočné vyhadzovanie , Guľôčkové ložiská , Primer , Manuálny štart |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 1.2 l |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Výkon | 2940 W |
| Objem motora | 145 cm3 |
| Start | Ručné |
| Veľkosť záhrady až | 800 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 75 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Veľkosť zadných kolies | 18 cm |
| Veľkosť predných kolies | 16.2 cm |
| Maximálna rýchlosť | 4 km/h |
| Objem koša | 55 l |
| Maximálne otáčky | 3600 ot/min. |
| Rozmery balenia | 72.0 x 44.0 x 53.0 cm |