Nákup a objednávka
Benzínová kosačka Scheppach MS 161-46 4v1
Benzínová kosačka Scheppach MS 161-46 je ideálny stroj pre menšie až stredne veľké pozemky. Je navrhnutá bez zbytočných príkras, zato so všetkými praktickými funkciami as ohľadom na dlhú životnosť. Základom je, na túto kategóriu, veľmi silný motor s objemom 150 ccm, ktorý si dobre poradí aj s vyššou alebo vlhšou trávou, poprípade s trávou s prímesou silnejších a húževnatejších burín. Tráva sa s touto kosačkou môže spracovať. Buď ju možno klasicky zbierať do objemného koša alebo (pomocou štandardne dodávaného mulčovacieho klinu) trávu mulčovať a vpraviť ako hnojivo späť do pôdy alebo je možné trávu vyhadzovať bočným otvorom do strany alebo zadným otvorom dozadu. V prípade prevozu alebo skladovania stroja sa hodí ľahko zložiť. So záberom 46 cm pokosíte za hodinu zhruba 1000 m2.
Výhody:
| Kategória | Benzínové sekačky s pojazdom |
| Výrobca | Scheppach / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Oceľ |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 46 cm |
| Hmotnosť | 27 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Bočné vyhadzovanie , Guľôčkové ložiská , Manuálny štart , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Výkon | 2600 W |
| Objem motora | 150 cm3 |
| Start | Ručné |
| Veľkosť záhrady až | 1000 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 75 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Objem koša | 55 l |
| Rozmery balenia | 55.0 x 44.0 x 79.0 cm |