Nákup a objednávka
Benzínová sekačka VeGA 495 SXR 5in1
Motorová kosačka VeGA 495 SXR je vybavená zadným pohonným valcom pre vytvorenie anglického trávnika s trojuholníkom aj so vyššou výbavou a vyššou dizajnom.
Kosačka VeGA 495 SXR má vysokú kapacitu kosenia a je určená na stredne veľké trávnaté plochy cca 1000 m2 v závislosti od členitosti záhrady. j je vybavená robustným oceľovým skeletom so záberom kosenia 48 cm.
Motorová kosačka je poháňaná štvortaktným motorom VeGA OHV s výkonom 5 HP a objemom 139 ccm. Veľkou prednosťou tejto kosačky s vytváraním jong valcom.
Predné kolesá sú uložené na guličkových ložiskách.
Pri splnení podmienok výrobcu sa na kosačky VeGA poskytuje predĺžená záruka 3 roky. km/hod.
Výhody:
| Kategória | Benzínové sekačky s pojazdom |
| Výrobca | VeGA / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Oceľ |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 48 cm |
| Hmotnosť | 37 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Guľôčkové ložiská , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 1.5 l |
| Výkon | 2942 W |
| Objem motora | 139 cm3 |
| Start | Ručné |
| Veľkosť záhrady až | 1000 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 75 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Veľkosť predných kolies | 18 cm |
| Objem koša | 70 l |
| Rozmery balenia | 58.0 x 50.0 x 90.0 cm |