Benzínová kosačka Riwall PRO RPM 5155 V PRO
Je osadená silným značkovýmmotorom s objemom 196 cm3 so systémom OHV, ktorý plní emisnú normu Euro 5. Odolná francúzska 4 rýchlosťami pre dokonalý a rýchly zber za všetkých podmienok (sucho, vlhko, nízka alebo prerastená tráva a pod.).
Prémiový rad kosačiek Riwall Pro pre veľmi náročných zákazníkov vyžadujúcich špičkové materiály, kvalitné technológie a skutočné technológie.
Veľká nádrž na palivo a nízka spotrebaVám zaistí dlhé kosenie bez prerušenia. Kosačka má veľký krútiaci moment na prácu v hustej alebo vlhkej tráve. Predný hrebeň pomáha k narovnaniu trávy a optimálnemu prúdeniu vzduchu pod kosačkou.
Tvarovaný široký žací nôž pre perfektný strih a zber. Široký vyhadzovací tunel zabraňujúci upchávaniu vlhkou či prerastenou trávou. Hlboké šasi šírky 51 cm z akostnej ocele pre dlhú výdrž bez prehrdzavenia. Profesionálne nastavenie výšky s posilňovačom a veľkou, ľahko ovládateľnou pákou.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Benzínové sekačky s pojazdom |
| Výrobca | Riwall / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Oceľ |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 51 cm |
| Hmotnosť | 41 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Bočné vyhadzovanie , Guľôčkové ložiská , Nastavenie výšky rukoväte , Manuálny štart , Nastaviteľná rýchlosť pojazdu , Ukazovateľ plnosti koša |
| Výrobce motoru | Loncin |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 1 l |
| Hladina akustického výkonu | 98 dB |
| Výkon | 4000 W |
| Objem motora | 196 cm3 |
| Start | Ručné |
| Veľkosť záhrady až | 1500 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 90 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 30 mm |
| Objem olejovej nádrže | 0.6 l |
| Veľkosť zadných kolies | 28 cm |
| Veľkosť predných kolies | 20 cm |
| Maximálna rýchlosť | 3.9 km/h |
| Minimálna rýchlosť | 2.2 km/h |
| Objem koša | 75 l |
| Rozmery balenia | 93.0 x 57.0 x 43.0 cm |