Nákup a objednávka
Bazén Florida Marimex 3,05 × 0,91 m RATAN vrátane skimmera 10340315
Bazén Marimex Florida patrí medzi najobľúbenejšie nadzemné bazény, pretože ponúka stabilnú konštrukciu, jednoduché sprevádzkovanie a príjemne širokú hladinu vody. Po príprave rovného miesta a podložky zvládnete zostavenie bežne počas cca 30 minút, potom už môžete napúšťať.
Bazénová fólia je trojvrstvová a vystužená polyesterovou tkaninou pre dlhšiu životnosť. Hrúbka steny je 0,57 mm a hrúbka dna 0,28 mm. Výhodou radu Florida je možnosť voľby, bazén po sezóne buď zložíte, alebo ho zazimujete a necháte vonku, pričom pri správnom zazimovaní možno ponechať veľkú časť vody na ďalšiu sezónu.
Súčasťou balenia je skimmer. Filtráciu si môžete zvoliť podľa potreby, bazén má pripravené priechody stenou na pripojenie filtrácie s priemerom 32 mm (5/4"). Filtrácia ani hadice nie sú súčasťou balenia.
Výhody:
Obsah balenia:
Filtrácia ani hadice nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | Bazény s pevnou konstrukcí |
| Výrobca | Marimex / Informace o výrobci |
| Priemer bazéna | 3.05 m |
| Hĺbka vody | 0.75 m |
| Objem vody v bazéne | 5.2 m3 |
| Možnosť pripojenia filtrácie | áno |
| Tvar bazéna | kruh |
| Pre hadice s priemerom | 32 mm |
| Určené pre filtrácie | kartušové aj pieskové |
| Rozmery balenia | 90.0 x 41.0 x 31.0 cm |