Nákup a objednávka
Aku kosačka Bosch AdvancedRotak 36V-44-750 06008B9G03
Akumulátorová kosačka Bosch AdvancedRotak 36-44-750 je veľmi výkonná, pohodlná a tichá kosačka so záberom. Hlučnosť kosačky až o 30 % znižuje funkcia ProSilence.
Kosačku Bosch AdvancedRotak 36V-44-750 môžete tiež použiť tiež na zber lístia a kosenia v jednom. Špeciálny nôž LeafCollect zbiera lístie a nadrvené ho sype do zberného koša a zaisťuje tak jeho jednoduchú likvidáciu. Bočné hrebene v kombinácii s kvalitným žacím nožom potom zaručujú perfektné kosenie pozdĺž okrajov a múrov. kontrolou. Znižuje zaťaženie ramien i chrbta a zaisťuje perfektný postoj pri kosení.
Kosačka Bosch AdvancedRotak 36V-44-750 je súčasťou aku programu Bosch POWER FOR ALL 36 V, V.
Obsah balenia:
| Kategória | Aku sekačky bez pojazdu so záberom od 38 cm |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| AKU program | Bosch Power For All 36V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Materiál | Plast |
| Pojezd | Nie |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Záber | 44 cm |
| Hmotnosť | 16.5 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Edge cutting , Nastavenie výšky rukoväte , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 92 dB |
| Napätie | 36 V |
| Veľkosť záhrady až | 850 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 80 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Kapacita akumulátora | 6 Ah |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Objem koša | 50 l |
| Rozmery balenia | 51.0 x 46.0 x 76.0 cm |